حمایت از ما

روش اول: آی تی باز به حمایت شما نیاز دارد؛ ادامه کار و پشتیبانی و ارائه مطالب و آموزش های کاربردی و با کیفیت بدون مشارکت کاربرانی مانند شما دشوار است. اگر از مطالب و آموزش های ما لذت می برید و آن را مفید می دانید ، لطفاً اهدا کنید. کمکهای مالی شما به تشویق و پشتیبانی از ارائه مداوم مطالب و آموزش های کاربردی و پشتیبانی بهتر به کاربر کمک خواهد کرد.    پرداخت ریالی IDPAY پرداخت ریالی ZARINPAL

روش دوم: آی تی باز به حمایت شما نیاز دارد؛ در این روش برای عزیزانی که به هر دلیلی به پرداخت داخلی ایران و یا پرداخت ریالی دسترسی ندارند می توانند جهت کمک برای ارتقای کیفیت مطالب سایت، کمکهایشان را از طریق رمزارزها به آدرس های زیر انتقال دهند. امیدواریم با تشویق و پشتیبانی شما عزیزان، روز به روز مطالب با کیفیت بیشتر و کاربردی تر ارائه شود.

Bitcoin: 3J4u4wbwseKXExKC8EdvABkLwXn1gmFdfs

Tether: 0x0a30c2565247262290428CDA4E7E3D9Fd991161e

روش سوم: آی تی باز به حمایت شما نیاز دارد؛ آن دسته از وبمستران و ادمین سایت های پربازدید، جهت افزایش پتانسیل و بازدهی و همچنین برای هرچه بهتر شدن کیفیت مطالب آموزشی سایت، می توانند کمک خود را به صورت تبلیغات متنی انجام دهند و تبلیغات آی تی باز را در وبسایت خود قرار دهند. (کد Html زیر را به همین صورت کپی کنید)

<a rel="follow" target="_blank" href="https://it-baz.ir" style="font-family: inherit; font-size: 13px; text-align: Right; text-decoration: none; color: green; display: block; padding: 5px 2px;">آی تی باز - <span style="font-weight: Bold !important; font-size: 16px;">مرجع آموزشهای کاربردی </span> </a>

روش چهارم: آی تی باز به حمایت شما نیاز دارد؛ در صورتیکه شما کاربر عزیز، پرداخت مالی و یا تبلیغات متنی را اولویت خود قرار نمی دهید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر و رد کردن تبلیغ، در جهت کسب درآمد و در نتیجه افزایش کیفیت مطالب آموزشی و کاربردی آی تی باز مشارکت نمایید (حداکثر 2 کلیک در روز مورد قبول است).   کلیک کنید!

خوش آمدید!

ورود به حساب کاربری خود در زیر

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور خود وارد کنید.